.

.

New
Бохо Тиди Мат За Новогодишна Елка Водоотпорен Тепих За Послужавник За Дрво Под Додаток За Новогодишна Елка За Заштита На Подот Божиќно Домашно Снабдување 28 Инчи

Бохо Тиди Мат За Новогодишна Елка Водоотпорен Тепих За Послужавник За Дрво Под Додаток За Новогодишна Елка За Заштита На Подот

DEN 175.84

Стока
Во продавницата

Задниот дел е изработен од алуминиумска фолија, која има добар водоотпорен и отпорен на влага ефект. Quound Заштита Q душеците на дрвјата можат да ги заштитат вашите дрвени подови и теписи од гребнатини, да ги оштетат вештачките И вистинските Новогодишни елки и да спречат истурените дамки од вода и нечистотија да го загадуваат подот. Материјал : Полиестер (имитација супер мека + сунѓер + алуминиумска фолија) Големина : 72см/28,3 инчи Во дијаметар Одржување : оваа подлога за дрво е лесна за нега, не се пере, само исчистете ја локално кога ќе се извалка. Направете го тоа моќен и празничен додаток на секоја празнична декорација. Ве молиме потврдете ја големината на Вашата Елка пред да ја купите. Можете да го навивате одреден временски период за да ги отстраните наборите.●Висококвалитетен Материјал●подлогата За Новогодишна елка е изработена од висококвалитетен полиестерски материјал, а површината е велур, кој е мек и удобен на допир. Поради методот на пакување, абсорбентната подлога за послужавник за дрво што ја добивте може да има мали набори. ●Совршена Големина●дијаметарот на Заштитникот за Тепих За Новогодишна елка е 28,3 инчи, што е многу погодно за покривање на држачот за Новогодишна елка и цврсто поставување и држете го подот подалеку од борови иглички или сок. Направете го тоа моќен и празничен додаток на секоја празнична декорација. ●Висококвалитетен Материјал●подлогата За Новогодишна елка е изработена од висококвалитетен полиестерски материјал, а површината е велур, кој е мек и удобен на допир. ● Здолниште Од дрво} исклучителниот дизајн на моделот го прави дрвото под подлогата да изгледа повеќе од обична подлога за дрво, можете да го користите и како традиционално здолниште од дрво. Quound Заштита Q душеците на дрвјата можат да ги заштитат вашите дрвени подови и теписи од гребнатини, да ги оштетат вештачките И вистинските Новогодишни елки и да спречат истурените дамки од вода и нечистотија да го загадуваат подот. Задниот дел е изработен од алуминиумска фолија, која има добар водоотпорен и отпорен на влага ефект. ●Совршена Големина●дијаметарот на Заштитникот за Тепих За Новогодишна елка е 28,3 инчи, што е многу погодно за покривање на држачот за Новогодишна елка и цврсто поставување и држете го подот подалеку од борови иглички или сок.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи