.

.

New
Персонализирани момчиња од мали деца, дремат со име, прилагодена торба за спиење на мали деца со торба за перница и ватенка за ќебе, детски дремки торби за дневно сп?

Персонализирани момчиња од мали деца, дремат со име, прилагодена торба за спиење на мали деца со торба за перница и ватенка

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Единствена подарок- персонализирана вреќа за спиење со име се значајни подароци за деца со мали деца назад на училиште; Исто така е одличен подарок за честитки за малите роденден, Божиќ. Прилагодено уникатен дрем -мат - персонализирана мека пријатна шарена дремска мат за девојчиња и момчиња за мали деца. Прилагодете ги вашите деца вреќа за спиење со име, создавајќи едно-на-а-постелнина за вреќа за спиење поставена за мала ќерка и син. Лесно за носење (можете да ги преклопите ватенка и душек за да се вклопат во перницата. Со приложениот утешител, никогаш не грижете се за вашето дете да ги започне капаците. Придружувајте го растењето - МАТС за деца, им помага на предучилишните установи да развијат здрави рутини за дремнување. Големината на мат 21 "x 33", големина на перница 21 "x 10", ватенка големина30 "x 33", го придружува детското дремнување и времето за раст. Оваа дремска мат им помага да бидат возбудени за дремат и да постигнат висококвалитетен сон. Прилагодено уникатен дрем -мат - персонализирана мека пријатна шарена дремска мат за девојчиња и момчиња за мали деца. Така, вашето малечко ќе се чувствува како дома во кревет., Тоа ќе ги натера децата да бидат возбудени за Naptime. Така, вашето малечко ќе се чувствува како дома во кревет. Со многу циркулација на воздухот и без патенти, вашето дете може да го прилагоди нивниот сон за да одговараат на нивните омилени позиции за спиење. Кликнете на "Прилагодете сега" за да нарачате. Совршена душек за време на дете за градинка за дневна грижа за предучилишна возраст. МАТ МАТ е изработен од супер-меки полиестерски ткаенини и памук за силна површина за спиење., Тоа ќе ги натера децата да бидат возбудени за Naptime. Прилагодете ги вашите деца вреќа за спиење со име, создавајќи едно-на-а-постелнина за вреќа за спиење поставена за мала ќерка и син. Големината на мат 21 "x 33", големина на перница 21 "x 10", ватенка големина30 "x 33", го придружува детското дремнување и времето за раст. Мулти -употреба - Совршена за предучилишна возраст, дневна грижа, дневна грижа, градинка, училиште, спиење и така натаму. Единствена подарок- персонализирана вреќа за спиење со име се значајни подароци за деца со мали деца назад на училиште; Исто така е одличен подарок за честитки за малите роденден, Божиќ. МАТ МАТ е изработен од супер-меки полиестерски ткаенини и памук за силна површина за спиење. Најдобри честитки Подарок за деца на возраст од 2 до 4 години. Кликнете на "Прилагодете сега" за да нарачате. полиестер. Мулти -употреба - Совршена за предучилишна возраст, дневна грижа, дневна грижа, градинка, училиште, спиење и така натаму. Сите во една дремска мат - оваа мека торба за дремка со ќебе утешител и пријатна капа на перница (не е вклучен вметнување перница). Сите во една дремска мат - оваа мека торба за дремка со ќебе утешител и пријатна капа на перница (не е вклучен вметнување перница). Удобникот е изработен од мек полиестер и памук за да ги задржи децата удобни и пријатни додека спијат.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи