.

.

New
Coruipei Tire Valve Caps Capps, 8 пакувања со капаци на гуми во гума, кои светкаат во темните, универзални капачиња за притисок на гумите за автомобили, SUV, велосипед, камиони, мото?

Coruipei Tire Valve Caps Capps, 8 пакувања со капаци на гуми во гума, кои светкаат во темните, универзални капачиња за притисок

DEN 111.84

Стока
Во продавницата

Капаците на вентилот за автомобили можат да го заштитат вентилот, да го спречат песокот, прашината или водата во гумата, спречувајќи го протекувањето на вентилот, да обезбедат безбедно возење. Лесен за инсталирање, капачиња за гуми 8 пакувања, лесно може да се затегне користејќи ја раката. Лесно е да се инсталира или отстрани кога сакате да го проверите притисокот на воздухот. Капакот на вентилот е изработено од пластика отпорна на квалитет и корозија. Металните материјали се склони кон 'рѓа во присуство на вода и кислород, што може да доведе до корозија на телото на вентилот. Универзалната големина одговара на повеќе автомобили, SUV, автобуски камиони, моторцикли, велосипед, велосипед, камиони, RV и други моторни возила, итн. Со цел да ви дадат задоволително искуство за купување, какви било проблеми или прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ние не контактираме со нас, ние ние секогаш се тука за да ги задоволи сите вас. Капчиња за матични вентили на гуми, 8 пакувања/парчиња капачиња за гуми на гуми покриваат блескави во темни, универзални капачиња за притисок на гумите за автомобили, SUV, велосипеди, камиони, мотоцикли.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи