.

.

New
Мексико знаме Doodle Wallидни куки околу пластични куки Трајни лепливи куки за кујна бања 10 пакувања

Мексико знаме Doodle Wallидни куки околу пластични куки Трајни лепливи куки за кујна бања 10 пакувања

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Пластика. Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од пластика, многу издржлив. Лесна инсталација : getе добиете 10 куки и шише лепак, можете лесно да ги инсталирате пластичните куки на која било мазна wallидна површина, да ги закачите потребните предмети. Големина : Должина на куки : 1,1 инчи, ширина : 2 инчи, можете да ги изберете вашите омилени стилови за купување, симпатична декорација на домови. Повод : Стилските кружни куки се многу погодни за употреба дома, канцеларија, хотел, кафуле и така натаму, што го прави вашиот живот поудобен. Совршен подарок : Персонализираната кука за wallидови за дизајн е исто така многу погоден како подарок за вашето семејство, пријатели на Нова Година, Денот на благодарноста, Божиќ, роденден, подарок за изненадување. Пластика. Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од пластика, многу издржлив. Лесна инсталација : getе добиете 10 куки и шише лепак, можете лесно да ги инсталирате пластичните куки на која било мазна wallидна површина, да ги закачите потребните предмети. Големина : Должина на куки : 1,1 инчи, ширина : 2 инчи, можете да ги изберете вашите омилени стилови за купување, симпатична декорација на домови. Повод : Стилските кружни куки се многу погодни за употреба дома, канцеларија, хотел, кафуле и така натаму, што го прави вашиот живот поудобен. Совршен подарок : Персонализираната кука за wallидови за дизајн е исто така многу погоден како подарок за вашето семејство, пријатели на Нова Година, Денот на благодарноста, Божиќ, роденден, подарок за изненадување. Крајните куки го прават вашиот дом да изгледа поорганизиран. Со висококвалитетни материјали, најразлични бои и персонализирани графички дизајни, нема да жалам за изборот на овие лепило за лепило!

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи