.

.

New
Qlfecle оштетување без висечки wallидни куки, 2 пакувања со двојни wallидни закачалки за висечки украси во простори за живеење, сребро

Qlfecle оштетување без висечки wallидни куки, 2 пакувања со двојни wallидни закачалки за висечки украси во простори за живеење,

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Погодно и разноврсно : Команда на големи 2 wallидни куки со пакувања со лепило ленти се совршено решение за организирање на вашите простори за живеење. Секој пакет вклучува две куки и ленти за лепило. Силен и сигурен : направен од траен нерѓосувачки челик, овие куки можат да држат до 10 килограми. Со големина од 4,5 "x 3,38", тие обезбедуваат безбедно решение за виси. Бесење без оштетување : Нашите лепило куки не оставаат дупки, ознаки или остатоци на вашите wallsидови. Лесно преместете ги и пренасочувајте ги предметите без грижа. Разновидна компатибилност : Овие куки работат на разни мазни површини како што се насликани wallsидови, дрво, стакло, метал, ламинати и плочки. Не е погоден за ткаенини, позадина, тула или текстурирани површини. Лесна инсталација и отстранување : Инсталирајте со завртки M4 x 25mm, завртка за експанзија или лепило од 3 M лепило (вклучени). Исчистете ја површината со триење алкохол пред да ја нанесете лентата. Куките можат лесно да се отстранат без оштетување, овозможувајќи повторна употреба. Погодно и разноврсно : Команда на големи 2 wallидни куки со пакувања со лепило ленти се совршено решение за организирање на вашите простори за живеење. Секој пакет вклучува две куки и ленти за лепило. Силен и сигурен : направен од траен нерѓосувачки челик, овие куки можат да држат до 10 килограми. Со големина од 4,5 "x 3,38", тие обезбедуваат безбедно решение за виси. Бесење без оштетување : Нашите лепило куки не оставаат дупки, ознаки или остатоци на вашите wallsидови. Лесно преместете ги и пренасочувајте ги предметите без грижа. Разновидна компатибилност : Овие куки работат на разни мазни површини како што се насликани wallsидови, дрво, стакло, метал, ламинати и плочки. Не е погоден за ткаенини, позадина, тула или текстурирани површини. Лесна инсталација и отстранување : Инсталирајте со завртки M4 x 25mm, завртка за експанзија или лепило од 3 M лепило (вклучени). Исчистете ја површината со триење алкохол пред да ја нанесете лентата. Куките можат лесно да се отстранат без оштетување, овозможувајќи повторна употреба.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи