.

.

New
Сликиот статив за статив за Samsung Galaxy S8 Plus со употреба на UAG Urban Armour Pathfinder Case

Сликиот статив за статив за Samsung Galaxy S8 Plus со употреба на UAG Urban Armour Pathfinder Case

DEN 639.20

Стока
Во продавницата

1- Нема механички или извори за да се прилагодат за да одговараат на вашиот телефон. 2- Прилагодливи 360 степени за лесно гледање на екранот на телефон. 3- Телефонот за дупки за камера се одржува на место. 5- За да го отстраните телефонот, само притиснете ја горната заоблена чешма додека го поддржувате телефонот од горниот дел од грбот и извадете го. 1- Нема механички или извори за да се прилагодат за да одговараат на вашиот телефон. 2- Прилагодливи 360 степени за лесно гледање на екранот на телефон. 3- Телефонот за дупки за камера се одржува на место. 5- За да го отстраните телефонот, само притиснете ја горната заоблена чешма додека го поддржувате телефонот од горниот дел од грбот и извадете го. Оваа заграда за лизгање и L во облик на L, компатибилна со стандардна големина на навој со статив 1/4inch-20, му овозможува на уредот да се монтира на статив за стабилно гледање и снимање на рацете. Заградата е добро конструирана и дизајнирана за сила и е совршено дизајнирана за да одговара на вашиот уред snuggly. Конструиран е од висококвалитетна пластика ABS. Овој дизајн произведува силен и цврст држач за компатибилен со статив. Врвна. Веќе мора да го поседувате стативот. Телефон и случај не се вклучени меѓународни нарачки се добредојдени на нарачките за количини се прифаќаат.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи