.

.

New
Росвола Мини Хд Камера, 1080п Камера За Надзор На Состаноци

Росвола Мини Хд Камера, 1080п Камера За Надзор На Состаноци

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Откривање НА ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА : со функцијата за откривање НА ЧОВЕЧКА ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА, алармот ќе се дава само кога некој е активен, а откривањето е попрецизно. Камерата е мала и лесна за криење и носење. Кружно Снимање : може постојано да снима до 20 дена. Кога меморијата е полна, најновата снимка ќе ја пребрише најстарата снимка. USB Интерфејс : усвојува USB универзален интерфејс, приклучува и репродуцира, поддржува 128g мала мемориска картичка (не е вклучена) и поддржува снимање видео во реално време. Едноставна Операција : Видео, фотографија и инфрацрвена светлина може да се реализираат преку оваа мултифункционална камера. Погоден за снимање видео, деловни состаноци, патувања и спорт. HD Објектив : со HD објектив со квалитет ОД 1080 P И објектив со широк агол од 140°, сликата може слободно да се зголеми и е јасна и не е заматена. Поддржува ноќна функција и може јасно да пука ноќе. Спецификација : Тип На Ставка : HD Мини Камерматеријал : ABSWeight : Прибл. 85g / 2.9 oz Pixel : 1920 x 1080wide Агол : 140 ° Должина : 2.8 mm / 0.11 in Video Формат : Mp4input Напојување : Микро USB 5 V/2aplug Спецификација : (AC110-220 V) usstorage метод : 8-128g Мала Мемориска Картичка (Не Е Вклучена)Поддршка За Функција : Откривање Будење, Мобилен Телефон Далечински Објектив Големина : 3.6 мм / 0,14 растојание на снимање : 10-15м / 393,7-590,5 формат На Компресија На Видео : h. 264 како Да Се Користи : Usb Универзални Порти, Приклучок И Репродукција, ОВОЗМОЖЕТЕ ги со притискање на копче.Список на пакети : 1 x HD МИНИ Камера1 x Прирачник1 x Приклучок1 x USB Линија за Полнење.

Карактеристики на производот

Item Type:
 HD Mini Camera
Material:
ABS
Weight:
Approx. 85g / 2.9oz
Pixel:
1920 x 1080
Wide Angle:
140 °
Length:
2.8mm / 0.11in
Video Format:
MP4
Input Power Supply:
Micro USB 5V/2A
Plug Specification:
(AC110-220V) US
Storage method:
8-128G Small Memory Card (Not Included)
Function Support:
Wake Up Detection, Mobile Phone Remotely
Lens Size:
3.6mm / 0.14in
Shooting Distance:
10-15m / 393.7-590.5in
Video Compression Format:
H.264
How to Use:
USB universal ports, plug and play, enable them at the touch of a button.:
Package List:
1 x HD Mini Camera1 x Manual:
1 x Plug:
1 x USB Charging Line:
Свеж

Поврзани производи