.

.

New
ПРЕДМЕТИ 75 ПЦС закачалки за висина на моќност без приклучок за управување со wallидови, кука кабелска врата, пробивајќи бања, повеќенаменска алатка за складирање на ?

ПРЕДМЕТИ 75 ПЦС закачалки за висина на моќност без приклучок за управување со wallидови, кука кабелска врата, пробивајќи бања,

DEN 1244.80

Стока
Во продавницата

пластика. Пластични куки за Wallид- Извонредна изработка, разумен дизајн, стабилен и практичен, ќе ви донесат добро со употреба на искуство. Кујнските куки за кујни-може да се чуваат капацитети за лежишта, приклучоците, може да бидат и двојни и три дупки. Куки за управување со кабел-кука за самолепливо дизајнирање, нема потреба да се пробива, многу лесна за инсталирање, многу пријателски расположен на вашиот wallид. Rackиден монтиран решетка за палто- држачот на приклучокот има широк спектар на употреба и може добро да се примени на разни приклучоци за жица и така натаму. Brewix Package Вклучи 45 x Hooksfeatures - закачалка со мала големина, удобна и практична, може да ви помогне да ги организирате своите предмети за да заштедите вселенски куки за bationидови за бања. Кука.- Задебелен и безбеден пластичен материјал е и практичен и може да ви служи добро за управување со кабел. Wallидни прекрасни кабелски куки. ќе ви донесе добро користејќи ја закачалката за приклучоци за искуство со искуство. Куката за полначи е погодна и практична, со текстура и може да ви служи долго време без да бидете лесно оштетени.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи