.

.

New
Autoswpozo Е-Песна Алатка Организатор, Тешки Метал Алатка Полица, Алатка За Складирање Решетката Во Приколки, Гаражи И Камиони Со Е-Песна, 2 Пакет Алатка Организатор &зас?

Autoswpozo Е-Песна Алатка Организатор, Тешки Метал Алатка Полица, Алатка За Складирање Решетката Во Приколки, Гаражи И Камиони

DEN 1247.84

Стока
Во продавницата

€ФУНКЦИЈА● организаторот на Електрични Алатки за е-песна помага да се прошират можностите за приколка, давајќи ви повеќе простор за складирање додека обезбедувате безбеден и безбеден транспорт. Со полицата за алатки Е-патека, можете лесно да ги одржувате вашите затворени приколки организирани и подови без неред. ●ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ за СКЛАДИРАЊЕ ● нашиот организатор на алатки има голем простор за складирање за складирање на разни алатки. Долниот слој може да складира 4 безжични вежби, горните два слоја можат да складираат разни тешки или мали алатки, двете страни можат да складираат клешти и шрафцигери. ●ИЗДРЖЛИВ И БЕЗБЕДЕН q Издржлив тежок дизајн на челична конструкција чувајте ги сите додатоци и алатки за приколки безбедно на место и спречува нивно гребење и оштетување. Облогата со црн прав помага решетката за складирање да се спротивстави на ' рѓа и корозија. ●ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ нашиот пакет доаѓа Со инструкција за инсталација, по инсталацијата, само притиснете ги рачките на секое монтирање на пружината на Е-патеката и прицврстете ги во Која Било шина за врзување На Е-патеката или единечни слотови. €ЗАЧУВАЈ ПРОСТОР ● Нашата решетка за складирање на комунални услуги го олеснува складирањето на разни алатки, ослободува простор на подот и обезбедува лесен пристап, ја одржува работилницата добро организирана. Погоден За е-песна врзуваат шини или синглови. €ФУНКЦИЈА● организаторот на Електрични Алатки за е-песна помага да се прошират можностите за приколка, давајќи ви повеќе простор за складирање додека обезбедувате безбеден и безбеден транспорт. Со полицата за алатки Е-патека, можете лесно да ги одржувате вашите затворени приколки организирани и подови без неред. ●ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ за СКЛАДИРАЊЕ ● нашиот организатор на алатки има голем простор за складирање за складирање на разни алатки. Долниот слој може да складира 4 безжични вежби, горните два слоја можат да складираат разни тешки или мали алатки, двете страни можат да складираат клешти и шрафцигери. ●ИЗДРЖЛИВ И БЕЗБЕДЕН q Издржлив тежок дизајн на челична конструкција чувајте ги сите додатоци и алатки за приколки безбедно на место и спречува нивно гребење и оштетување. Облогата со црн прав помага решетката за складирање да се спротивстави на ' рѓа и корозија. ●ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ нашиот пакет доаѓа Со инструкција за инсталација, по инсталацијата, само притиснете ги рачките на секое монтирање на пружината на Е-патеката и прицврстете ги во Која Било шина за врзување На Е-патеката или единечни слотови. €ЗАЧУВАЈ ПРОСТОР ● Нашата решетка за складирање на комунални услуги го олеснува складирањето на разни алатки, ослободува простор на подот и обезбедува лесен пристап, ја одржува работилницата добро организирана. Погоден За е-песна врзуваат шини или синглови.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи