.

.

New
Томи Хилфигер Спортски Женски Розови Истегнувачки Џебни Врвки Еластични Манжетни Џогери Омбре Исечени Панталони

Томи Хилфигер Спортски Женски Розови Истегнувачки Џебни Врвки Еластични Манжетни Џогери Омбре Исечени Панталони

DEN 318.40

Стока
Во продавницата

100% Памучна Мешавина. Увезени. Затворање без Затворање. Машинско Перење. Пинк Џеб Омбре. Памучна Мешавина Исечени Обични Панталони. Големина : С. Врвка Еластична Манжетна Џогери Панталони. Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД ТОМИ ХИЛФИГЕР СПОРТ и откријте ги сите стилски парчиња што имаат да ги понудат. Ќе најдете разноврсни трендови на гардероба кои ќе изгледаат совршено со разни тимови и прилики. Без разлика дали ви недостасува нешто модерно, секојдневно ИЛИ шик СПОРТОТ томи ХИЛФИГЕР го има изборот што го чекаше вашиот плакар, а вие!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи