.

.

New
Амбесон Апстрактни Јога Мат Пешкир, 3 Димензионални Коцка Дизајн Геометриски Полигонални Шема Модерни Дигитални Уметнички Дела, Не-Лизга Пот Апсорбирачки Јога Пил

Амбесон Апстрактни Јога Мат Пешкир, 3 Димензионални Коцка Дизајн Геометриски Полигонални Шема Модерни Дигитални Уметнички Дела,

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Јога. Фитнес. Медитација. Бикрам. Пилатес. Сите други вежби на подот. Мерења-25 инчи широк х 70 инчи долг. Пренослив. Доаѓа со печатена вреќа отпорна на вода. НАПРАВЕНО од - %100 висококвалитетна мека рашел плетена полиестерска ткаенина. Брзо сушење. КАРАКТЕРИСТИКИ - поддршка Што не се лизга. Останува на место. Лесен. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ. Покријте ја вашата јога подлога. МЕКА-за топла јога, Бикрам, пилатес, фитнес медитација, тренингот и сите вежби за подот. ПЕЧАТЕНО-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Долготрајни задебелени бои и јасна слика. Мерења-25 инчи широк х 70 инчи долг. Пренослив. Доаѓа со печатена вреќа отпорна на вода. НАПРАВЕНО од - %100 висококвалитетна мека рашел плетена полиестерска ткаенина. Брзо сушење. КАРАКТЕРИСТИКИ - поддршка Што не се лизга. Останува на место. Лесен. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ. Покријте ја вашата јога подлога. МЕКА-за топла јога, Бикрам, пилатес, фитнес медитација, тренингот и сите вежби за подот. ПЕЧАТЕНО-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Долготрајни задебелени бои и јасна слика. Прифатете среќна и релаксирачка сесија за вежбање со овие печатени навлаки за јога мат! Тоа е исто така совршена идеја за подарок за вашиот фитнес љубовник пријател, сопруг, сопруга или роднина!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи