.

.

New
Нов LON0167 Вудхаратор Крај се одликуваше со лежиште 1/2 x сигурна ефикасност 3/8 Плесен трим рутер за бит за бит на рутер

Нов LON0167 Вудхаратор Крај се одликуваше со лежиште 1/2 x сигурна ефикасност 3/8 Плесен трим рутер за бит за бит на рутер

DEN 691.20

Стока
Во продавницата

Име на производот (издржлив во употреба) : Bit Bit Bit Router Trim; квалитет (најнова технологија) : 1/2 "производ со високи производи X 3/8". Дупска дупка безгрешен дијаметар : 12,7мм/1/2 "; Сечење на неискористен дијаметар : 9мм/3/8". Внимателно избрана длабочина на сечење : 25мм / 1 "; вкупна должина на умот : 82мм застрашувачки / 3.2". Материјал : Успешен метал; боја : сребрен тон, сив. Нето тежина совршена во изработката : 58g; Содржина на пакетот Уредна : 1 x Flush Trim Routerbit1 x Пластичен случај. Име на производот (издржлив во употреба) : Bit Bit Bit Router Trim; квалитет (најнова технологија) : 1/2 "производ со високи производи X 3/8". Дупска дупка безгрешен дијаметар : 12,7мм/1/2 "; Сечење на неискористен дијаметар : 9мм/3/8". Внимателно избрана длабочина на сечење : 25мм / 1 "; вкупна должина на умот : 82мм застрашувачки / 3.2". Материјал : Успешен метал; боја : сребрен тон, сив. Нето тежина совршена во изработката : 58g; Содржина на пакетот Уредна : 1 x Flush Trim Routerbit1 x Пластичен случај. Совети : Поради различни монитори, светло за стрелање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата што постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да купите. Ви благодарам! Карактеристики : Метална црвена боја, умерена цена на рутерот, двојно раб, изработка на права дупка за вежбање, крајно лежиште, препорачано користено за намалување на иверица, тврдо дрво, меко дрво, итн.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи