.

.

New
Женски кошули за печатење на Ноќта на вештерките преголема естетска худи цврста долга ракав џемпер преголема симпатична јакна

Женски кошули за печатење на Ноќта на вештерките преголема естетска худи цврста долга ракав џемпер преголема симпатична јакна

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

85% памук, 15% постелнина. Увезени. Материјал за миење. Материјал : Направено од материјали, удобно, лесен и дише за носење, костум за пролетно лето есен зима. Дизајн : женски худи пуловер, долг ракав, екипаж, лаптопско влечење, блокада на бои, паднато рамо, ребрести полите и манжетни, западно печатење, цврсти, есенски лесни џемпери, есенска мода за жени 2022 година. Големина : Ве молиме, погледнете ја нашата големина за да купите, наши наши Големината е помала од вообичаената, ве молиме една големина, ако имате глисна фигура, две големини нагоре (Ако големината не е соодветна, испратете ни е -пошта за бесплатна замена. плус големина облека худи и ткаенини врвови женски женски качулки јакна со долги ракави џемпери за жени поштетни гроздобер дуксери графички дуксери за жени жени женски дуксери јакна плус големина женски дуксери зимски облеки додатоци плус џемпер од страна на џемперот, јакна женски фармерки. секси дуксери за жени тинејџерски дуксери кафеави худи графички дуксери жени Божиќни худи обични дуксери за жени вкрстени качулки овци џемпер, баги кошули тинејџерски облеки преголема графичка маичка за жени, баги кошула топла поштенска качулка, женски меки девојки облека, ал мода долги дуксери за жени. ☀ело, клиент, добредојде во продавницата ☛gene ric! ☀ ☀ gene ric е меѓународна долна облека која се фокусира на жените дневни панталони, врвови, палто, јакна, кошула, костим за капење, бикини, долна облека, бебе, облека за спиење, долна облека, сет на пижами, итн. Обезбедете различни стилови, за да ги претставите најдобрите производи на секој клиент! Informations Информации за Производство : ☀ ☀ ☀ Шишав Тип : Обична дневна облека ☀material : полиестер, меко и удобно - како да се измие : ладно миење на рацете, виси или суво ☀style : мода, обичен ☀it е направен од материјали, трајно за секојдневно облечен. Content Содржина на пакувања : X Women Loungewear ☀note : ☀ Ве молиме, внимателно споредете ја табелата со големина пред нарачката (последниот од производот има податоци за детална големина). ☀ Ве молиме, дозволете се -2 см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарение (1 см = 0,39 инчи, инч = 2,54 см) ☀ УСЛУГИ : ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ if your klower klower ke the aship on нашите артикли, ве молиме испратете ни порака, ќе се обидеме на нашата најдобра услуга до решете ги вашите проблеми. -Ако сакате повеќе производи, ве молиме на врвот на името на продавницата Рик, исто така можете да ни кажете по е-пошта што го сакате стилот, ќе се обидеме да се потрудиме да ви служиме. 41.34'' Shoulder : 43cm/16.93'' Sleeve : 59cm/23.23'' Length : 78cm/30.71''Size : M Bust : 110cm/43.31'' Shoulder : 44cm/17.32'' Sleeve : 60cm/23.62'' Length : 79cm/31.10''Size : L Bust : 115cm/45.28 '' Рамо : 45cm/17.72 '' Sleeve : 61cm/24.02 '' Должина : 81cm/31.89''Size : XL Bust : 120cm/47.24 '' Рамо : 46cm/ 18.11 '' Sleeve : 62cm/24.41 '' должина : 83cm/32.68''Size : xxl биста : 125cm/49.21 '' Рамо : 47cm/18.50 '' ракав : 63cm/24.80 'должина : 85cm/33.46' '.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи