.

.

New
Машки за машка џемпери со џебови со патенти отворени дно атлетски панталони за мажи кои работат со џогирање на вежбање за вежбање

Машки за машка џемпери со џебови со патенти отворени дно атлетски панталони за мажи кои работат со џогирање на вежбање за вежбање

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

мрежа. џемпери за мажи. Затворање на влечење. Мешани ткаенини и перформанси : Машките џемпери се направени од лесна ткаенина за брзо сушење мрежа која обезбедува удобно и дише искуство за спортско носење и секојдневно носење. Поштенски џебови : Мажите со џемпери на куку доаѓаат со два длабоки џебови за поштенски патенти за да го чуваат вашиот телефон и други скапоцености за време на тренингот. Еластична лента за половината : Карактеристиката на еластична прилагодлива лента за половината се вклопува совршено на половината, додека еластичната лента за влечење на половината го прави удобно вклопување. Ви дозволува да работите без грижа. Лабава џемпери. Отворено дно со џемпери : Лабава права нога со отворено дно нуди пространа чувство и го подобрува опсегот на движење, лабавите перформанси. Прилики : машките џемпери се совршени за спорт, спортска сала, тренингот, џогирање, трчање и теренско трчање, домашно слободно време, дневна случајна спортска облека. мрежа. џемпери за мажи. Затворање на влечење. Мешани ткаенини и перформанси : Машките џемпери се направени од лесна ткаенина за брзо сушење мрежа која обезбедува удобно и дише искуство за спортско носење и секојдневно носење. Поштенски џебови : Мажите со џемпери на куку доаѓаат со два длабоки џебови за поштенски патенти за да го чуваат вашиот телефон и други скапоцености за време на тренингот. Еластична лента за половината : Карактеристиката на еластична прилагодлива лента за половината се вклопува совршено на половината, додека еластичната лента за влечење на половината го прави удобно вклопување. Ви дозволува да работите без грижа. Лабава џемпери. Отворено дно со џемпери : Лабава права нога со отворено дно нуди пространа чувство и го подобрува опсегот на движење, лабавите перформанси. Прилики : машките џемпери се совршени за спорт, спортска сала, тренингот, џогирање, трчање и теренско трчање, домашно слободно време, дневна случајна спортска облека. Мажите со џемпери на куку се изработени од удобна мека ткаенина. Подзелени џебови од обете страни безбедно ги чуваат вашиот телефон, картички, клучеви за автомобили и други предмети. Прилагодливите цртежи на лентата за половината обезбедуваат персонализирано вклопување. Истегнување ткаенина ја зголемува употребата на џемпери и го зголемува опсегот на движење. Можете да го носите во разни спортски прилики и секојдневниот живот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи