.

.

New
Филм за заштитен екран на Shatterproof Shatter Profight Fimber, компатибилен со Lenovo Legion Y27Q-30

Филм за заштитен екран на Shatterproof Shatter Profight Fimber, компатибилен со Lenovo Legion Y27Q-30

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Заштитник на екранот што апсорбира со голема удар, дизајниран специјално за Lenovo Legion Y27 Q-30 (27). Shatter Proof повеќеслојна филмска технологија која ја апсорбира, распрснува и расипува директно влијание врз екранот. Сјајната површина со хидрофобна обвивка која нуди мазно чувство како стакло. Напредни обврзници за поддршка на силиконски лепило цврсто на рамната површина на екранот без никакви воздушни меури. Пакетот вклучува : 1 x Lenovo Legion Y27 Q-30 (27) Заштитници на екранот и комплет за примена. Целосното влијание за Lenovo Legion Y27 Q-30 (27) штити од шокови со апсорбирање, распрснување и расипување на ненадејни сили на екранот. За разлика од калено стакло, овој напреден полимер-базиран повеќеслоен заштитник на екранот е разнишан; Оттука, никогаш не може да пропадне со пукање еднаш изложено на влијание. Се одликува со хидрофобна сјајна површина која нуди чувство слично на оригиналниот стаклен екран и супериорна лепила базирана на силиконски лепило што ја олеснува апликацијата избегнувајќи џебови на воздухот. Целосно транспарентно и невидливо кога се применува, Celicual Impact дава совршена оптичка јасност и површина против гребење. Пакетот вклучува заштитник на екранот за Lenovo Legion Y27 Q-30 (27) и комплет за апликации.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи