.

.

New
Слики за пливање на маифу-ГJ Слики за пливање на мажите, летни летни плитки за пливање, кратко затворање и еластични шорцеви од половината на половината

Слики за пливање на маифу-ГJ Слики за пливање на мажите, летни летни плитки за пливање, кратко затворање и еластични шорцеви

DEN 97.76

Стока
Во продавницата

Широко користете : Моден одбор за одбор е совршен за сите спортови на вода и активности. Ве молиме, не купувајте според вообичаената големина на панталони, затоа што секоја ставка е различна по големина. Ние сме азиска големина, проверете ја нашата големина на последната слика пред да ја нарачате. ✔ Машински пеење (нежно) / миење на рака ладно, висат суво. ? Ве молиме, дозволете грешка во мерењето од 1-3см, бидејќи сите мерења се мерат со рака. Како и да е, поради големиот обем на дневни дојдовни е -пошта и разликата во временската зона, можеби нема да можеме веднаш да одговориме на вашите е -пошта. Ви благодариме за разбирањето. Нулта оптоварување и ќе бидете целосно суви во рок од неколку минути од сурфањето или какви било активности на вода. ⚠note : ? Забележете дека ова е тенок стил на вклопување. Само миење на рацете. ⚠ Големини : Не ние или големина.Q : Како да ја изберете вистинската големина? О : Ве молиме изберете ја најсоодветната големина според табелата со големина на нашите производи. ⚠ Големини : Не ние или големина. (Препорачуваме да изберете големина или две над она што редовно го носите, бидејќи тие се азиски големина. Ние се обидуваме да се потрудиме да одговориме на вашите е -пошта што е можно поскоро. ✔ Деликатно сечење, опуштено вклопување. ? Дизајн : Шорцеви за пливање кои се прикажани за ултра еластизирана лента за половината со прилагодливо јаже за да се вклопат за која било форма на телото. - Бесплатни можности : Овие модни цврсти костуми за пливање се добри за да бидат спортски шорцеви, атлетски шорцеви, шорцеви за теретани, костум за капење, шорцеви за вежбање, шорцеви за спорт на отворено, домашни шорцеви за мажи, салон шорцеви, јога шорцеви и обични шорцеви за секојдневен живот и одмор . ✔ Влечењето минува низ половината е добро прилагодена на половината - Овие стебла се совршени за секојдневно дневно, одмор на плажа, атлетика. Ви благодарам!). Кажете ни дека се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате какви било прашања, со задоволство ќе ви помогнеме. Боја : Сива големина : XX-големи промоции може да варираат во зависност од бојата/големината. Пријателски за кожата и еластичен, издржлив врвен квалитет. Дизајн на тренинзи за тренинзи за мажи со ултра мека и удобна да ви даде пожелен изглед, нема да се види кога е влажно, да се ослободите од срам за јавно пливање. - Бесплатни можности : Овие модни цврсти костуми за пливање се добри за да бидат спортски шорцеви, атлетски шорцеви, шорцеви за теретани, костум за капење, шорцеви за вежбање, шорцеви за спорт на отворено, домашни шорцеви за мажи, салон шорцеви, јога шорцеви и обични шорцеви за секојдневен живот и одмор . Големината е мала, ве молиме, проверете ја последната слика на сликата на производот предложете изберете една големина нагоре. Тие се исто така совршени подароци на татко, син, брат или машки пријател. ? Поради различните бои на екранот, компјутерот може малку да се разликува, може да бидат мали разлики во бојата.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи