.

.

New
Кујј Тренинг Пондериран Елек За Жени Мажи Прилагодлива Тежина 110 КИЛОГРАМИ Тренинг За Вежбање Фитнес Елеци За Тело Трчање Џогирање Одење Јога Комплети Опрема За По

Кујј Тренинг Пондериран Елек За Жени Мажи Прилагодлива Тежина 110 КИЛОГРАМИ Тренинг За Вежбање Фитнес Елеци За Тело Трчање Џогирање

DEN 745.60

Стока
Во продавницата

Ширина : 42см / 16.5 во. Рамената се прошируваат за удобност. Ние брод Од Сад Исток и времето за испорака Е ПОТРЕБНО само 5 8 работни дена!!!. Име На Предметот : Прилагодлив Пондериран Елек. Боја : Црна. Високо флексибилна облога од пена за компресија за заштита и апсорпција на удари. Тренингот Пондериран Елек Прилагодлива Тежина 110лб Тренинг За Вежбање Фитнес Сад Карактеристики : Високо флексибилна облога од пена за компресија за заштита и апсорпција на удари. Со 12 вреќи за песок или челик (не вклучувајќи песок и челик). Направено од задебелена оксфордска ткаенина со висока густина за издржливост. Рамената се прошируваат за удобност. Тоа е идеален уред за добро здравје, губење на тежината и агилност. Спецификации : Име На Ставка : Прилагодлива Пондерирана Боја На Елек : Црн Материјал : Оксфордска Ткаенина максимално вчитување : 50 кг/110 фунти Должина : 60см / 23,6 во Ширина : 42см / 16,5 Во Тежина На Пакувањето : 0,8 кг / 1,76 фунти Пакет Вклучува : 1 х Прилагодлив Елек За Тежина.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи