.

.

New
Четка за тело, четка за тело за бања, закрепнување на замор, промовирање на циркулацијата на крвта

Четка за тело, четка за тело за бања, закрепнување на замор, промовирање на циркулацијата на крвта

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Длабоко чистење : четката за туширање може длабоко да ја исчисти кожата, нежна и без остаток, што може целосно да ја отстрани нечистотијата од длабоките пори. Стимулирање на лимфна : четка за тело за туширање може да го стимулира лимфниот систем, да промовира циркулација на крвта, ефикасно отстранување на метаболички отпад и токсини. Олеснување на замор на телото : Четката за тело за бања помага во промовирање на варењето, ефикасно дистрибуирање и елиминирање на целулитот, ефикасно да се ослободи заморот и да се промовира квалитетот на спиењето. Спецификација : Тип на ставка : Base Brushmatery : PP, PA66 Четка за четка : Длабоко чистење, нежно и без остаток , целосно извадете ја нечистотијата од длабоките пори. Рачка : Четка за тело направена од висококвалитетен PP материјал, нежен и пријателски за кожата, усвоен дизајн на рачката, што е удобно за вас да го користите. Олеснување на замор на телото : Четката за тело за бања помага во промовирање на варењето, ефикасно дистрибуирање и елиминирање на целулитот, ефикасно да се ослободи заморот и да се промовира квалитетот на спиењето.

Карактеристики на производот

Item Type:
Bath Body Brush
Material:
PP, PA66 brush hair
Efficacy:
Deep cleaning, gentle and no residue, completely remove dirt from deep pores.
Package List:
1 xBath Body Brush:
Свеж

Поврзани производи