.

.

New
ЗЕВС Булдог-Трајни Интерактивни Куче Играчка За Големи &засилувач; Мали Кучиња-Вклучува 3 ААА Батерии

ЗЕВС Булдог-Трајни Интерактивни Куче Играчка За Големи &засилувач; Мали Кучиња-Вклучува 3 ААА Батерии

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Протресете Штракаат И Се Тркалаат : Обезбедувајќи тони интерактивна забава, Булдогот Од Зевс ќе го држи вашето куче зафатено и на прсти. Лае, тресе и се тркала непредвидливо за забавно, интерактивно искуство за големи и мали кучиња. Чувајте Ги Активни : Булдогот ќе го забавува вашето куче со часови, што го прави совршена придружна играчка. Идеален за Затворени Простории И На Отворено : Работи на сите видови површини, вклучувајќи трева, тепих и чакал. Материјали И Упатства За Нега : Надворешен Материјал : 100% Полиестер. Полнење : 100% ПП Памук. Машина за перење капак за лесно чистење. Вклучува : 3 ааа батериите се вклучени со оваа играчка за кучиња. Протресете Штракаат И Се Тркалаат : Обезбедувајќи тони интерактивна забава, Булдогот Од Зевс ќе го држи вашето куче зафатено и на прсти. Лае, тресе и се тркала непредвидливо за забавно, интерактивно искуство за големи и мали кучиња. Чувајте Ги Активни : Булдогот ќе го забавува вашето куче со часови, што го прави совршена придружна играчка. Идеален за Затворени Простории И На Отворено : Работи на сите видови површини, вклучувајќи трева, тепих и чакал. Материјали И Упатства За Нега : Надворешен Материјал : 100% Полиестер. Полнење : 100% ПП Памук. Машина за перење капак за лесно чистење. Вклучува : 3 ааа батериите се вклучени со оваа играчка за кучиња. Обезбедувајќи тони интерактивна забава, Булдогот Од Зевс ќе го држи вашето куче зафатено и на прсти. Гледајте како вашето домашно милениче го брка Булдогот додека лае, се тресе и се тркала непредвидливо низ собата! Булдогот ќе го забавува вашето куче со часови, што го прави совршен придружник!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи