.

.

New
1984 година Хјустон Астрос Кенеди игра користеше бели панталони 38-26 DP24434 - Игра користена панталони MLB

1984 година Хјустон Астрос Кенеди игра користеше бели панталони 38-26 DP24434 - Игра користена панталони MLB

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Игра користени панталони MLB. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Игра користени панталони MLB. 1984 година Хјустон Астрос Кенеди игра користеше бели панталони 38-26 DP24434 Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен меморија. Меморијабили на Хјустон Астрос.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи