.

.

New
5pcs Внатрешни методи на фидери, светлечки риболов на риболов на риболов, вметната метод за риболов, мамка за фрлање мамки во линија, привлекува мамки за кафез за кафе

5pcs Внатрешни методи на фидери, светлечки риболов на риболов на риболов, вметната метод за риболов, мамка за фрлање мамки во

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Големина (приближно) : секоја должина 8 см (3inch). Сет од 5 парчиња. Материјал : Направено од не'рѓосувачки челик. Добар квалитет за носење. Дизајн : Внатрешен фидер за риболов со светла дизајн на монистра, можете да ја знаете прецената на риболов. И држачот на риболов мамки, држачот на мамката е стабилен, не е лесен за ширење во воздухот. Продавници за мамки : кафезот за мамка од риба од мрежа ви овозможува да чувате неколку дена мамка за да можете да поминете повеќе време на риболов. Апликација : Одлично за фаќање на миризливи, јагули, рак, јастог, минијатури, ракчиња и лакови. Добри алатки за риболов. И идеален подарок за корпа за риболов за фигури за пријател и семејство кои сакаат риболов, тие ќе бидат среќни!. Опис : 1. Изработено од материјал од не'рѓосувачки челик, издржлив и долг живот.2. Најдобро справување со риболов. Помогнете да се мамка не е лесно да се падне.3. Совршен дизајн се зголемуваат улов и создадете повеќе забава.4. За ентузијасти за риболов, оваа алатка за риболов е неопходен додаток.5. Фидер за риболов, имајќи форма на ковчег, не дозволува мамката лесно да падне. Спецификации : Тип : пролетен типови : злато +зелена храна : двојна странична светлечка топкаматеријал : не'рѓосувачки стилизирани (приближно) : секоја должина 8 см (3inch) Вклучен пакет : 5 парчиња/пакет * риболов фидерноте : 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите.2. Ве молиме, оставете разлики од 0,5-2 см поради рачното мерење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи