.

.

New
Bling Bling Sandals за жени дами мода лето Исклучителна тасела ринестон декоративна плоштад глава рамни сандали

Bling Bling Sandals за жени дами мода лето Исклучителна тасела ринестон декоративна плоштад глава рамни сандали

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

100% крпа. Увезени. Финиот материјал, удобен и мек, го намалува стресот на зглобовите, ги зајакнува и тонови, го подобрува држењето на телото. Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе димензии на боја на бои за вас и вашето семејство или lубовник или пријатели избираат. Слајдовите на сандали од ринстон, сандали и слајдови, сандали и папучи од ринстони сандали, станови на ринстони сандали за жени рамни чевли од ринстон, ринстонски чевли за жени ринестони чевли за жени рамни слајдови на риболовци на слајд сандали од риболов, слајд сандали, шандали од ринестон, слајд сандали за жени, слајдови на ринстони, свадби за жени за жени за жени Слајдовите на лондовите се лизгаат за жени ринестон слајдови жени ринестон се лизгаат на флип -апостолки за жени ринестон лизгаат на сандали. crystal slide sandals orange cute sparkle sandals cutout peep toe heels cutout platform heels cutout stilettos for women diamond sexy platform sandals double strap heeled sandals double strap mule heels dress sandal dress sandals dress sandals flat dress sandals for women dress shoes for women dress thong shoes for women Еластични сандали за жени еластични каиши -пета ескрили потпетици риби уста сандали рамни ленти од глуждот сандали рамни фустани сандали. Сандали со слајдови со слајдови за жени со потпетици на потпетици за жени потпетици за жени потпетици за жени секси потпетици платформа за жени потпетици секси платформа со високи пета, високи потпетици, високи потпетици платформата пумпа со високи потпетици со високи потпетици високи пета со високи потпетици сандали со високи потпетици сандали со високи потпетици високи пета сандали За жени чевли со високи потпетици за жени високи потпетици за жени високи потпетици за жени секси високи потпетици за жени секси платформа. Блинг Блинг Сандали за жени дами мода лето Исклучителна тасела РИНЕСТОН Декоративна плоштад глава рамен сандали : Womenените, Девојче Горна материјал : Платно единствен материјал : гумени сцени : затворен и отворен, мода, стил на слободно време : принцеза, обичен, едноставен стил на пети : отворена пета со висок стил на пети : Рамен вид на затворање : Лизгајте на чевли пета висока : 1,5 см/0,59 "платформа за платформа : 1 см/0,39" Белешка : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн, предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи