.

.

New
Titan Tags Stampede 2.0 Tags Cornhole - ACL Pro одобрени торбички торби - издржливи сите вреќи за регулирање на временските услови за внатрешна и надворешна употреба - Професионални то?

Titan Tags Stampede 2.0 Tags Cornhole - ACL Pro одобрени торбички торби - издржливи сите вреќи за регулирање на временските

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Скоро е како да имате две комплети вреќи со грав со грав во една.0 торби со корпи : Нашите висококвалитетни вреќи со стампед 2. Ние веруваме во обезбедување на највисока услуга за клиенти и ќе сториме сé што можеме за да ги решиме сите проблеми што може да ги имате. Овие торби со големина на регулатива ACL (6 "x 6", 16oz) се совршени и за напредни и за професионално ниво на играчи. Квалитетна конструкција на САД : Нашите сет на торби за корпи за песни се направени со употреба на само најдобри процеси на производство.0 за корпи се одобрени од Американската лига со корпи (ACL).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи