.

.

New
JVJQ Деца Качулка Крпа, Микрофибер Шал Плажа Пешкир, Погоден за Пливање На Сонце, На Плажа, Во Базен.

JVJQ Деца Качулка Крпа, Микрофибер Шал Плажа Пешкир, Погоден за Пливање На Сонце, На Плажа, Во Базен.

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

[Дебела и издржлива] Нашата крпа За плажа е изработена од висококвалитетен материјал од суперфини влакна обоена во вратоврска и нема да фрли пената. Оваа крпа за плажа целосно ја гарантира дебелината и цврстината, нема да се деформира и е издржлива. [Силна апсорпција на вода] Нашата крпа за плажа има силна апсорпција на вода, која може брзо да ја апсорбира водата и ефикасно да им помогне на децата да ја исушат кожата. [Дизајн] Големина : 60 инчи * 23,6 инчи Оваа крпа за плажа прифаќа дизајн на качулка, кој е модерен и убав. Може да ви помогне побрзо да ја исушите косата. Оваа крпа за капење со качулка е лесна за носење и полетување, но нема лесно да се лизне. [Повеќенаменски] може да се користи во различни средини. Нашите крпи за плажа се најдобриот избор за семејни излегувања и може да се користат насекаде. Вашето дете може да користи дебели крпи за плажа како крпи за капење, крпи за базен, крпи за туширање или крпи за пот за спорт. Едноставен и лесен за употреба. [ Услуга по продажбата] : ако наидете на некој проблем, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме за вас што е можно поскоро!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи