.

.

New
Монспорт Пренослив Комплет За Пченкарни Дупки со 2 Склопувачки Табли За Игри Со Пченкарни Дупки, 8 Вреќи Со Грав И Торбичка За Носење, Игри За Кампување Игри На Отвор

Монспорт Пренослив Комплет За Пченкарни Дупки со 2 Склопувачки Табли За Игри Со Пченкарни Дупки, 8 Вреќи Со Грав И Торбичка

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Пакет Вклучувајќи : 2х пченка одбор 8х грав торба(4 црвена + 4 сина). Комбо разновидност на игра пченка сет, и многу соодветна хармонија на интересни игри се играат според нивното играње на отворено со пријателите и семејството заедно. Направете го процесот семејна активност со вклучување на вашите деца за да ја подобрите нивната самодоверба. Тежина на вреќа со грав : 16оз регулаторна тежина. Материјал на вреќа со грав : надвор : 300д водоотпорна И издржлива Оксфордска ткаенина; внатрешно : пластични пвц пелети. Лесно поставување и вклучува се што ви треба за да играте за неколку секунди.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи