.

.

New
1 парчиња Користен Екран НА Допир GT1572-VNBA

1 парчиња Користен Екран НА Допир GT1572-VNBA

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Чипс Гејт, основана во 2010 година, е професионална алатка ЗА купување б2б И Б2Ц во областа на електронските компоненти. Имаме повеќе од 200.000 линии на залиха и тие можат да се испорачаат за 1 до 3 работни дена. Обезбедуваме професионална услуга за пакети за клиентите. Дајте ни шанса, ќе знаете чипови портата е најдобриот едношалтерски извор. Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговориме за 24 часа и ќе ви дадеме задоволен одговор. Чипс Гејт, основана во 2010 година, е професионална алатка ЗА купување б2б И Б2Ц во областа на електронските компоненти. Имаме повеќе од 200.000 линии на залиха и тие можат да се испорачаат за 1 до 3 работни дена. Обезбедуваме професионална услуга за пакети за клиентите. Дајте ни шанса, ќе знаете чипови портата е најдобриот едношалтерски извор. Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговориме за 24 часа и ќе ви дадеме задоволен одговор. П&А 1. Можеме ли да добиеме големопродажна цена ? Ако сте деловен купувач и ви треба голема количина, ве молиме контактирајте не со големопродажна цена. 2. Дали наплаќате такси за хендл? Нема да се наплаќаат такси за хендл или други такси. 3. Има ли дополнителен данок ? Купувачите можеби ќе треба да платат данок на увоз. Ако сакате, ве молиме советувајте да објавиме мала вредност за сопствено одобрување. 4. Ми требаат предмети што не се наоѓаат во вашата продавница, може ли ДА ви ги испратам РФК? Да, можете да ни испратите RFQ преку порака. Имаме повеќе од 200.000 линии и повеќето линии не се наведени.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи