.

.

New
ГОСОНО 6 парчиња 4инчни Мини Метални Тешки Пружински Стеги Крокодилски Клип Црвени Пластични Врвови Клипови За Алат Држач За ДРЖЕЊЕ Сам Рачни Алатки

ГОСОНО 6 парчиња 4инчни Мини Метални Тешки Пружински Стеги Крокодилски Клип Црвени Пластични Врвови Клипови За Алат Држач За

DEN 151.84

Стока
Во продавницата

6 парчиња, челична стегалка за Општа намена со тешка пружина. Пвц Пластични обложени рачки и совети за заштита и безбедност. Тешка должност со голема моќ на зафаќање. Вилици со шарки за подобро држење на нерамни површини. Идеален за обезбедување тезги на пазарот, церади, корици, занаетчиска работа, фотографии, клип за крокодили итн. 6 парчиња, челична стегалка за Општа намена со тешка пружина. Пвц Пластични обложени рачки и совети за заштита и безбедност. Тешка должност со голема моќ на зафаќање. Вилици со шарки за подобро држење на нерамни површини. Идеален за обезбедување тезги на пазарот, церади, корици, занаетчиска работа, фотографии, клип за крокодили итн. САМОСТОЈНИ Материјали : Електрична Структура : Употреба На Стегач За Пружини : Стегач За Цевки Стандарден Или Нестандарден : Стандарден Материјал : Карактеристики на Нерѓосувачки Челик : челична стегач за Општа намена со тешка пружина. Пвц Пластични обложени рачки и совети за заштита И безбедност Тешка должност со голема моќ на зафаќање. Вилици со шарки за подобро држење на нерамни површини. Идеален за обезбедување тезги на пазарот, церади, корици, занаетчиска работа, фотографии, клип за крокодили итн. ?Опис Материјал : Галванизиран челик И Пвц Боја : Црвена Вкупна должина : Прибл. 4 " /100мм Количина : 6 парчиња ?Пакетот вклучува : 6 парчиња 4 инчен Метал Тешки Пролет Прстиња.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи