.

.

New
Вежба Малку 3Д Карбид Битови 3-12мм Вежба За Ладење Спирален Пресврт Дупчалка Сина Дупчалка За Обложување За Метални 1 парчиња

Вежба Малку 3Д Карбид Битови 3-12мм Вежба За Ладење Спирален Пресврт Дупчалка Сина Дупчалка За Обложување За Метални 1 парчиња

DEN 1637.44

Стока
Во продавницата

Дупка Зголемување Вежба Битови. Вежба Бит 5Д 3,3-9,5 мм Волфрам Челик Карбид Вежба Малку Сина Обложена ХСС Вежби за Метална Работна Машина 1 парчиња. Дупка Зголемување Вежба Битови. Вежба Бит 5Д 3,3-9,5 мм Волфрам Челик Карбид Вежба Малку Сина Обложена ХСС Вежби за Метална Работна Машина 1 парчиња. Дупка За Зголемување На Дупчалката Битсдрил Бит 3д Карбид Битови 3-12мм Вежба За Ладење Спирален Пресврт Дупчалка Сина Дупчалка За Обложување За Метал 1пецспроизвод Опис : 1.Материјал : волфрам челик2.Облога : Сино3.Дијаметар на дупчење дупка : 3,0 мм до 9, 5мм4.Должина : 60-103мм5.Костум за обработка на бакар,челик,леано железо,нерѓосувачки челик,челик од мувла,челик со голема брзина,челик за лежиште итн.Пакет Вклучувајќи : 1 парчиња внатрешна вежба за течноста за ладење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи