.

.

New
GMS Оптичка солза солза во облик на воздушна торба Меки силиконски влошки за нос за очила, очила за сонце и абење на очите - 12мм

GMS Оптичка солза солза во облик на воздушна торба Меки силиконски влошки за нос за очила, очила за сонце и абење на очите -

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

»Оптички влошки за нос на GMS нудат удобност на следното ниво. Флексибилниот силикон помага да им дадете на вашите очила посигурно вклопување, затоа што очите ги заслужуваат најдобро!. »Уморни од очилата што ви се лизгаат од лицето? Премиум силиконскиот материјал помага да ги задржите вашите очила во место и ја намалува иритацијата. Кажете му збогум на болните црвени дамки на носот!. »GMS Optical нуди влошки за носот за секој пар очила. Со најразлични големини, форми и стилови, сигурно ќе го пронајдете вистинското вклопување за вас. Совет : Бидете сигурни да ги измерите очилата за да го пронајдете најдобриот тип на подлога за нос за вашите очила. »Не трошете време и пари на нови очила. Користете ги GMS оптички влошки за слајдови во носот за да ги оживеете вашите рамки и да донесете нова удобност и живот во вашите очила!. »Забелешка : Бидете сигурни да ги измерите вашите рамки за да помогнете во пронајдената големина на подлогата за носот за вашите очила. Дали вашите очила продолжуваат да се лизгаат од лицето или ве оставаат со иритирана кожа? Дозволете ни да помогнеме! ГМС оптичките влошки за нос нудат едноставно решение. Нашите меки подлошки на силиконски нос лесно можат да бидат прикачени на вашите рамки за да ви помогнат да ги одржувате очилата во место во текот на денот и да понудите удобност на следното ниво на вашите рамки. Премиум силиконскиот материјал е мек и удобен, олеснувајќи го црвенилото и иритацијата што може да биде предизвикана од очила. Не трошете време и пари за купување нови очила или очила за сонце! Со најразлични големини, форми и стилови, GMS Optical има влошки за носот за да одговара на вашите потреби на GMS Optical, ние веруваме дека светот е подобро место кога луѓето се насмевнуваат. Нашата намера е да создадеме насмевки толку големи што ги достигнуваат вашите очи. Затоа што на крајот на краиштата, очите даваат како навистина се чувствувате, и ние сакаме да се чувствувате одлично! Со цел да ги направите очите толку удобни што тие се насмевнуваат, ние нудиме повеќе од само влошки за носот. Имаме и избор на чаши за миење на очите, совети за храмови и очила за блокирање на сина светлина. Сето ова за да се обезбеди дека има бесконечни можности да ги израдувате очите. Сега, излезете таму и направете ги очите да се насмевнат!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи