.

.

New
Љубов Стоматолог Двојно Наредени Бенто Ручек Кутија Модерен Бенто Контејнер Со Прибор Во собата

Љубов Стоматолог Двојно Наредени Бенто Ручек Кутија Модерен Бенто Контејнер Со Прибор Во собата

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Бенто кутијата е изработена од еколошки материјал од пченични влакна. Големината на кутијата бенто е : 7,1 инчи L*3,5 инчи W*4,7 инчи H, а комбинираниот капацитет на двата слоја е 800ml. Нашата повеќенаменска кутија за ручек е херметички и отпорна на истекување, одржувајќи ја храната свежа. Доаѓа со лажица и вилушка, лесен за употреба. Бенто кутијата со две прегради може да одвои зеленчук, овошје и закуски за да го задржи оригиналниот вкус на храната и да не се извалка. Ако имате какви било прашања во врска со нашата практична кутија за ручек, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа. Вашето задоволство е нашата најголема мотивација. Бенто кутијата е изработена од еколошки материјал од пченични влакна. Големината на кутијата бенто е : 7,1 инчи L*3,5 инчи W*4,7 инчи H, а комбинираниот капацитет на двата слоја е 800ml. Нашата повеќенаменска кутија за ручек е херметички и отпорна на истекување, одржувајќи ја храната свежа. Доаѓа со лажица и вилушка, лесен за употреба. Бенто кутијата со две прегради може да одвои зеленчук, овошје и закуски за да го задржи оригиналниот вкус на храната и да не се извалка. Ако имате какви било прашања во врска со нашата практична кутија за ручек, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа. Вашето задоволство е нашата најголема мотивација. Кутијата за ручек што се пере носи поголема погодност за вашето патување.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи