.

.

New
Х-DREE 44-47mm Опсег Прилагодлив Орев Вода Масло Гас Црево Стегач Обрач(Ранго де 44-47 мм Туерка прилагодливи Агуа Ацеит Гас Мангуера Абразадера Аро

Х-DREE 44-47mm Опсег Прилагодлив Орев Вода Масло Гас Црево Стегач Обрач(Ранго де 44-47 мм Туерка прилагодливи Агуа Ацеит Гас

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Име На Производот : Црево Стегач;Тип : Прилагодливи. Опсег : 44-47мм / 1.732 "-1.85"; Вкупна Големина : 55 х 22мм / 2.2 "х 0.9"(Д*Ч). Материјал : Метал;Боја : Бронзен Тон. Тежина : 92гр (Пезос : 92гр. Содржина На Пакетот : 1 х Црево Стегач (Контенидо дел пакет : 1 х абразадера де мангуера. 44-47мм Опсег Прилагодлив Орев Вода Масло Гас Црева Обрач Спречете истиснување на цревото со стегачот на цревото. Металната лента е посилна за долготрајна употреба на прицврстување. Ослободете ја или затегнете ја навртката за да го прилагодите опсегот на дијаметар на лентата. совршен за индустриска или домашна употреба, помага да се намали притисокот и да се заштити цревото.0дескрипција Во Шпанскиранго де 44-47 мм Туерка прилагодлив Агуа Ацеит Гас Мангуера Абразадера Арономбре дел продукто : абразадера де мангуера; типо : аџустаблеранго : 44-47 мм / 1.732' '- 1.85' '; тамањо вкупно : 55 х 22 мм / 2.2' 'х 0.9' '(D * H)Материјал : метал; боја : тоно бронцепесо : 92gcontenido Del Paquete : 1 X Abrazadera de manguera.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи