.

.

New
Појас Половината Џеб Случај Електричар Алатка Организатор Торба Висок Капацитет Алатка Торба Половината Џебови Носење Торбичка Дома Алатки Чување Торба

Појас Половината Џеб Случај Електричар Алатка Организатор Торба Висок Капацитет Алатка Торба Половината Џебови Носење Торбичка

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

патенти и токи за безбедно затворање.Можете да го поправите пенкалото во црниот отвор за да избегнете нервирање кога не можете да го најдете пенкалото. Може да се користи и како торба за складирање на мали предмети.Со тешки патенти кои лесно се лизгаат, може непречено да се лизгаат.Со тешки патенти кои лесно се лизгаат, може непречено да се лизгаат. Може директно да го исчисти организаторот на алатот со мијалник. Тип : Алатка Половината торба големина : 135*250мм Материјал : Дебела Платно Функција 1 : Прилагодлив Тип На Ремен : Лесен абење И Отпорни Функција 2 : Мултифункционален Алатка Торбичка Функција 3 : Водоотпорен Хардвер Електричар Алатник Вежба Футрола Половината Функција 4 : Оксфорд Крпа Клуч Шрафцигер Алатка Торба Функција 5 : Повеќенаменски Половината Џеб Функција 6 : Електричар Алатка Торба Функција 7 : Организатор Торбичка За носење Карактеристика 8 : голем капацитет појас појас Џеб Торба големина : 21*24см Материјал?Список НА Полиестерски Пакети 600Д : 1 х алатка Бел Изработена Од цврст материјал од платнена ткаенина што ја прави торбата за алат да се тркала, да се истроши, но сепак мека и податлива. Може директно да го исчисти организаторот на алатот со мијалник. ОЗНАКА АЛАТКА РОЛНА СО ФЛЕКСИБИЛНИ ПЕНКАЛО СЛОТ : Дефинирајте ја вашата алатка ролна организаторот од страна на картички кој на торбичка навивам алатка ?, можете лесно и брзо да најдете различни видови додатоци за алатки. ПОВЕЌЕНАМЕНСКА МАЛА РОЛНА ЗА АЛАТ : Може да се користи за складирање на електрични алати,алатки за Обработка на Дрво, градинарски алат, алатки за автоматска поправка , алатки за мотоцикли и алатки за поправка на Домови итн.Сопруг, брат и татко подарок. ПРЕНОСЛИВ РОЛНА АЛАТКА ЗА ПЛАТНО : Се Тркала за лесно складирање и носење. ПРЕНОСЛИВ РОЛНА АЛАТКА ЗА ПЛАТНО : Се Тркала за лесно складирање и носење.Не само како организатор на тркалање алатки, туку и како торба за складирање зад седиштето во автомобилот.Можете да го поправите пенкалото во црниот отвор за да избегнете нервирање кога не можете да го најдете пенкалото. ПОВЕЌЕНАМЕНСКА МАЛА РОЛНА ЗА АЛАТ : Може да се користи за складирање на електрични алати,алатки за Обработка на Дрво, градинарски алат, алатки за автоматска поправка , алатки за мотоцикли и алатки за поправка на Домови итн.Не само како организатор на тркалање алатки, туку и како торба за складирање зад седиштето во автомобилот.патенти и токи за безбедно затворање. ПРЕНОСЛИВ РОЛНА АЛАТКА ЗА ПЛАТНО : Се Тркала за лесно складирање и носење. Доколку имате какви било прашања или незадоволство од нашите производи, ве молиме контактирајте не! Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор. Може да се користи и како торба за складирање на мали предмети. ОЗНАКА АЛАТКА РОЛНА СО ФЛЕКСИБИЛНИ ПЕНКАЛО СЛОТ : Дефинирајте ја вашата алатка ролна организатор од страна на картички кои на торбичка алатка навивам, можете лесно и брзо да се најдат различни видови алатката додатоци. ПОВЕЌЕНАМЕНСКА МАЛА РОЛНА ЗА АЛАТ : Може да се користи за складирање на електрични алати,алатки за Обработка на Дрво, градинарски алат, алатки за автоматска поправка , алатки за мотоцикли и алатки за поправка на Домови итн.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи