.

.

New
X-Ree 4PCS 180mmx3mmx22mm смола отсечен диск за сечење на тркалото за метален не'рѓосувачки челик (4PCS 180mmx3mmx22mm Resine Corte Disco de Corte de rueda Para Metal Acero Inoxidable Inoxidable

X-Ree 4PCS 180mmx3mmx22mm смола отсечен диск за сечење на тркалото за метален не'рѓосувачки челик (4PCS 180mmx3mmx22mm Resine

DEN 490.56

Стока
Во продавницата

Име на производот : отсечено тркало; Содржина на пакетот : 4 парчиња X отсечено тркало. Тежина : 723g; Материјал : смола. Боја : кафеава; Димензија : 180 x 3 x 22mm/7,1 "x 0,12" x 0,87 "(OD*t*Внатрешна диа.). Макс. Брзина : 70m/s (Velocidad Máx. : 70m/s. Max. Rpm : 7600 (Máx. RPM : 7600. Име на производот : отсечено тркало; Содржина на пакет : 4pcs x отсечено тркало. Тежина : 723g; материјал : смола. Боја : кафеава; димензија : 180 x 3 x 22mm/7,1 "x 0,12" x 0,87 "(OD *T*Внатрешна диа.). Макс. Брзина : 70m / s (Velocidad Máx. : 70m / s. Max. Rpm : 7600 (Máx. Rpm : 7600. 4 PCS 180 MMX3 MMX22 MM смола отсечена од смола од смола од смола за прекин на тркалото за метални нечистотии за метални нечистотии за метални нечистотии за метални нечистотии за метални нечистотии за метални нечистотии за метални нечистотии за метални нечистотии за метални нечистотии за метални нечистотии за метални нечистотии за метални степелки : Сечење брзина брза и непречено, висока ефикасна и долга услуга за живот. Добра перформанси за сечење и издржливост за поголемиот дел од корисниците на фабриката, ја подобруваат ефикасноста на работата и ги намалуваат трошоците за производство. Во воздушната, одржување на растенијата, леарница, автомобилска, метална измислица и бродоградилишта.Дазирање во шпански4pcs 180mmx3mmx22mm Resina Corte Disco de Corte de rueda Para Metal Acero Inoxidablenombre del Producto : Cortar la Rueda; Contenido del Paquete : 4pcs x Cortar la ruedapeso : 723g; Материјал : смолинар : Марен; Dimensión : 180 x 3 x 22 mm / 7.1 '' x 0,12 '' x 0,87 '' (OD * t * Внатрешна диа.) Velocidad máx. : 70m / smáx. РПМ : 7600.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи