.

.

New
Доминиканска република земја фудбалска сртот Телосјут

Доминиканска република земја фудбалска сртот Телосјут

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Барате други графички кошули или друга облека? Ние носиме облека за целото семејство! Кликнете на нашето име на брендот погоре или пребарувајте „Haase Unlimited“ за да ја пронајдете нашата целосна линија на производи, вклучувајќи ги и нашите најпродавани предмети! Оваа ставка не е поврзана со постојна интелектуална сопственост или трговска марка, освен ако е наведено во описот на производот. Без разлика дали купувате за син, ќерка, Доминикан или фудбалски обожавател, можете да бидете сигурни дека ќе ставите насмевка на лицето. Ако сте помеѓу големини, или ако барате полабаво вклопување, ве молиме нарачајте ја следната големина. Барате други графички кошули или друга облека? Ние носиме облека за целото семејство! Кликнете на нашето име на брендот погоре или пребарувајте „Haase Unlimited“ за да ја пронајдете нашата целосна линија на производи, вклучувајќи ги и нашите најпродавани предмети! Оваа ставка не е поврзана со постојна интелектуална сопственост или трговска марка, освен ако е наведено во описот на производот. Исто така, имајте во предвид дека врз основа на различни компјутерски дисплеи, боите на облека може да варираат малку од сликата. * Ексклузивен неограничен дизајн на Haase* : Професионално дизајниран и отпечатен исклучиво од Хаас Неограничен во Соединетите држави. Ако сте помеѓу големини, или ако барате полабаво вклопување, ве молиме нарачајте ја следната големина. *Големина и боја* : Ве молиме, повикајте се на табелата со големина (*Последна слика*) пред да купите правилни спецификации за големина. Не пеглајте директно на или на задната страна на самата графика за да обезбедите долготраен принт. Се одликува со раменици за бебиња од 1х1 и скут за да им го олеснат повеќе пати на ден родителите мора да ја променат облеката на бебето. Не пеглајте директно на или на задната страна на самата графика за да обезбедите долготраен принт. Препорачуваме да висат сушење на облеката. Исто така, имајте во предвид дека врз основа на различни компјутерски дисплеи, боите на облека може да варираат малку од сликата. Затворање на привремено. Ова неверојатно тело дефинитивно ќе стане главен во гардеробата на вашето дете. * Ексклузивен неограничен дизајн на Haase* : Професионално дизајниран и отпечатен исклучиво од Хаас Неограничен во Соединетите држави. * Грижа за облека* : Целосно миење машина - измијте внатре во ладна вода, сушете суво на тивок оган. Без разлика дали купувате за син, ќерка, Доминикан или фудбалски обожавател, можете да бидете сигурни дека ќе ставите насмевка на лицето.Затворање на привремено. Достапно во големини новороденче-24 месеци. Достапно во големини новороденче-24 месеци. Ова неверојатно тело дефинитивно ќе стане главен во гардеробата на вашето дете. Дали барате совршено тело за да ја покажете вашата поддршка? Не гледај понатаму! Оваа прекрасна доминиканска републиканска земја фудбалска сртот на сртот е удобен, многу достапен начин за вашето дете да се изрази.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи