.

.

New
Пена писма за занаети, буква V.

Пена писма за занаети, буква V.

DEN 159.36

Стока
Во продавницата

Писма за пена ABC : Овие разноврсни занаетчиски букви се идеални за DIY проекти, украси за забави или украси за домови. Мазна површина : мазната површина овозможува лесно прилагодување со употреба на боја, матрици, лента, чипка, мониста и украси. Висок квалитет : Направено од квалитетна бела пена; мазна, недовршена површина. Димензии : Секоја буква од пена мери 10,5 x 12 инчи со дебелина од 2 инчи. Она што е вклучено : Вклучува 1 пена азбука буква V. Пена ABC букви : Овие разноврсни занаетчиски букви се идеални за проекти за DIY, украси за забави или украси за домови. Мазна површина : мазната површина овозможува лесно прилагодување со употреба на боја, матрици, лента, чипка, мониста и украси. Висок квалитет : Направено од квалитетна бела пена; мазна, недовршена површина. Димензии : Секоја буква од пена мери 10,5 x 12 инчи со дебелина од 2 инчи. Она што е вклучено : Вклучува 1 пена од азбука за пена V. Додадете ја оваа азбучна буква во вашите уметности и занаетчиски материјали за да создадете прилагодени украси за дома, партиски материјали, украси за венчавки или само забавен проект за DIY! Децата и возрасните исто така ќе уживаат да користат панделки, лакови, боја, сјај и други украси за да создадат уникатно уметничко дело.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи