.

.

New
PGA TOUR MENSTURESTURE TEXURUTER FELECE FULLAL SACKET BASE BASE LASE

PGA TOUR MENSTURESTURE TEXURUTER FELECE FULLAL SACKET BASE BASE LASE

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

100% полиестер. Увезени. Затворање на патент. Машинско миење. Лесна грижа. Влага за губење. Колекција на елементи. Издржлива двојна плетена ткаенина. Влагата за влага помага да се чувствувате суво. Машинска миење за лесна нега. Исмејувачки врат. Целосно затворање на поштенски патенти. Поврати назад за топлина и удобност. Контрастнини облоги со детали за преклопување. Направено од текстурирано руно, оваа машки голф -јакна за облека PGA ќе додаде и топлина и димензија на вашата атлетска облека. Влагата јакна со целосна зип ја уништува влагата за да ви помогне да ве одржувате удобно и суво додека играте. Разновидната машка јакна е направена со трајна фабричка со двојно плетење за да му помогне да се издржи на редовно носење на курсот. Панелите за контраст додаваат елегантен, атлетски завршен допир на дизајнот, за изглед кој работи исто како и за обични прошетки низ паркот или ноќи надвор со момците.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи