.

.

New
8 листови Зошто Букви Тетоважа Налепници Водоотпорен Харајуку Стил Привремена Боја Лажна Тетоважа За Жена И Маж Уметност На Телото

8 листови Зошто Букви Тетоважа Налепници Водоотпорен Харајуку Стил Привремена Боја Лажна Тетоважа За Жена И Маж Уметност На

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

[ГОЛЕМИНА] - 8 листови привремени тетоважи, различни дизајни, големината е 2,3*4,1 инчи (6*10,5 см) што се користат за раце, рамења, грб, нозе и кој било друг дел од вашето тело. [ВОДООТПОРЕН И ТРАЕН] суровините на привремените тетоважи се во согласност со стандардите, водоотпорни, неалергични, може да траат многу денови на телото. [ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА]. Glaryyears флеш тетоважа се применува брзо и лесно, едноставно со додавање на вода во подлогата за хартија и отстранета со бебешко масло. [НАЈНОВИ И ШИК ДИЗАЈНИ]. Долготрајни убави темп тетоважи за дама, девојки и женски секси може да се користат како кул тетоважи со крпеница. За да ја изразите вашата личност и уникатна со појавата на лажни привремени тетоважи со крпеница. од сите возрасти за да бидете забележани каде и да сте. [РАЗЛИЧНИ ДЕКОРАТИВНИ НАЧИНИ]. Не само што можете да закачите тетоважи на вашето тело, туку и да ги залепите на чаши, мобилни телефони, мебел, фрижидери итн. Како Да Се Користи : 1.Кожата мора да биде целосно чиста и сува.2. Ставете ја тетоважата со лицето надолу на кожата.3. Исечете ја тетоважата на избор и отстранете го транспарентниот филм.4.Цврсто втријте ја тетоважата со влажна крпа или сунѓер 10-20 секунди.5. По 20-30 секунди, нежно отстранете ја задната хартија.6.Нежно подигнете го аголот на тетоважата за да проверите дали се пренесува.Ако се префрли,нежно излупете ја хартијата.Ако не,притиснете надолу повторно и повторно влажно.7.Ако се третира внимателно вашата тетоважа ќе трае неколку days.8.To отстранете ја употребата ладен крем или бебешко масло.Триењето алкохол веднаш ќе ја отстрани тетоважата.Предупредување1. Не нанесувајте на чувствителна кожа, во близина на очите или ако сте алергични на лепило 2. Не се препорачува за деца под 3 години.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи