.

.

New
Машки моторцикл Алпинестари

Машки моторцикл Алпинестари

DEN 5029.76

Стока
Во продавницата

Друго. Гумена обвивка. Затворање на тока. Новото двојно соединение ѓон е беспрекорно интегриран во основната структура за супериорна издржливост и има високо изведување на гума за затегнување и засилено чувство. Единствениот и вметнувањето на подножјето се заменливи. Анатомски профилираната плоча за шинки има двоен систем за затворање со внатрешна размавта за микрофибер прикачен со Velcro за прецизно вклопување, додека солидната и издржлива чиста плоча прицврстена безбедно со прецизна прилагодлива тока. Широк влез отвор за погодност и овозможува широко прилагодување и поддршка на вклопувањето на телето. Иновативниот систем за затворање на токи вклучува затворање на алуминиумски мост со големо влијание. Редизајнирана конструкција на Flex зони на Instep и Achille Hotorion Flex за супериорна удобност, контрола и поддршка. Друго. Гумена обвивка. Затворање на тока. Новото двојно соединение ѓон е беспрекорно интегриран во основната структура за супериорна издржливост и има високо изведување на гума за затегнување и засилено чувство. Единствениот и вметнувањето на подножјето се заменливи. Анатомски профилираната плоча за шинки има двоен систем за затворање со внатрешна размавта за микрофибер прикачен со Velcro за прецизно вклопување, додека солидната и издржлива чиста плоча прицврстена безбедно со прецизна прилагодлива тока. Широк влез отвор за погодност и овозможува широко прилагодување и поддршка на вклопувањето на телето. Иновативниот систем за затворање на токи вклучува затворање на алуминиумски мост со големо влијание. Редизајнирана конструкција на Flex зони на Instep и Achille Hotorion Flex за супериорна удобност, контрола и поддршка. Компатибилен со Alpinestars Tech Air? Воздухопловна системска кожа Премиум кожа главната шасија конструирана од 1,3 мм оригинална кожа на говеда, големи панели за истегнување на хармоника, помагаат при движење и обезбедуваат удобно вклопување кога се во позиција на возење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи