.

.

New
Лунарна Цветна Дрвена Куќа За Миленичиња, Цвеќиња Од Ирис Во Акварели Пролетна Тема Шема Романтична Скицирана Ботаничка Уметност, Отворено &засилувач; Затворен Пр?

Лунарна Цветна Дрвена Куќа За Миленичиња, Цвеќиња Од Ирис Во Акварели Пролетна Тема Шема Романтична Скицирана Ботаничка Уметност,

DEN 1088.00

Стока
Во продавницата

Доволно издржлив и за внатрешна и за надворешна употреба. Ставете го на предниот трем и модерно уживајте во летните денови! Вашето куче е исто така член на вашето семејство и нивната психологија е многу важна. Можете исто така да ја користите перницата одделно. Куќа за вашите прекрасни пријатели животни. Исклучително лесен за одржување! Можете да уживате во неизбледените обрасци со години и лесно да ги усогласите со вашиот домашен декор. Создавањето простор што ќе направи да се чувствуваат безбедно ќе биде многу лесно со дрвени куќи за кучиња. Можете лесно да го соберете без потреба од ништо друго освен шрафцигер.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи