.

.

New
Мк Пиво Кригла, Видео Игра Пиво Штајн, Гејмер Подарок, Персоналните Пиво Штајн, Танкард, Обичај Подарок За Мажи, Подарок За Него

Мк Пиво Кригла, Видео Игра Пиво Штајн, Гејмер Подарок, Персоналните Пиво Штајн, Танкард, Обичај Подарок За Мажи, Подарок За

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Тоа е совршен подарок за љубителот на пивото! Чашата од нерѓосувачки челик во дрвената обвивка на криглата ќе ја одржува температурата на пивото постудена, подолг временски период во текот на летото. Капацитет : 17 унци. Може да се користи како идеален подарок, без оглед на приликата! Подарете го како подарок за да одбележите роденден, годишнина, да кажете благодарам или да кажете добро завршена работа!. Изработена од природно дабово дрво и колба од нерѓосувачки челик внатре. Етикетата е направена од бакар. Бојата на дрвото може малку да се разликува на некој начин од прикажаната на сликата. Не чувајте кригла во близина на уредите за греење или оставете ја на сонце, дрвото се суши и подоцна може да се појават пукнатини. Дозволено е само рачно перење, избришете го со крпа по секој пат кога ќе го измиете. Нашите рачно изработени чаши се направени традиционално и со најголема грижа за вас. Можеме да ја персонализираме вашата дрвена кригла за пиво со индивидуална порака, иницијали или корпоративно лого. Само кажи ни!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи