.

.

New
Самолеплива Кука За Крпи Решетка За Складирање Крпа Затворач За Садови Крпа За Садови Перфорирана Крпа Затворач За Раце Складирање НА Крпи ЗК7

Самолеплива Кука За Крпи Решетка За Складирање Крпа Затворач За Садови Крпа За Садови Перфорирана Крпа Затворач За Раце Складирање

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Пластика. Увезени. Предвремено затворање. Самолеплива Кука За Крпа Решетка За Складирање На Крпа Затворач За Крпа Крпа За Крпа Перфорирана Крпа За Затворање Рачна Крпа За Чување Карактеристика : + Безбедно За Употреба На Деца-Овие Држачи За Крпи Се Изработени Од Премија. Абс Материјал. Обликот На Овој Производ Е Мазен, Нема Дополнителни Агли И Клипот Е Изработен Од Мек Силикон, Што Е Побезбедно За Употреба Дури И Бебињата Или Децата Можат Да Ги Користат Без Напор.● Примени. Кабелска Пригода-Грабачите На Кујнски Крпи Се Идеални За Закачување Партал и Крпи, Без Разлика Дали Се Во Влезот, Спалната Соба, Бањата, Гаражата, Кујната или Кујната За Р.в., Вратата на Кабинетот, Тушот, Фрижидерот. атор. Тие Се Едноставни, Практични И Во Исто Време Елегантни.●Иновативен Дизајн-Лесно Да Го Држите Пешкирот На Место Додека Ја Елиминирате Фрустрацијата Предизвикана Од Честото Лизгање На Пешкирот. фс И Кинење На Крпа Поради Остри Или Поточно Лошо Дизајнирани Куки. €Лесно За Совпаѓање - Клиповите За Лепливи Крпи Се Погодно Дополнување На Секоја Врата. Може Да Се Користи За Чај, Хан. г Крпа, Крпа За Лице, Крпа За Капење, Крпа За Миење Садови, Крпа за Садови и Крпа За Садови И Многу Повеќе. Елегантниот Дизајн Може Да Биде Поврзан Со Различни Стилови И Бои. Големина : 6х2см Содржина На Пакетот : 1 € Пешкир Ху. Самолеплива Кука За Крпи Решетка За Складирање На Крпа Затворач За Садови Крпа За Крпа Перфорирана Крпа Затворач За Раце Складирање НА Крпи ЗК7.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи