.

.

New
Instarry DIY 5D Дијамант Сликарство Голема Големина Целосна Вежба Апстракт Елен Мозаик Вез Дневна Соба Спална Соба Ѕид Декор 24, 4x15, 7 инчи

Instarry DIY 5D Дијамант Сликарство Голема Големина Целосна Вежба Апстракт Елен Мозаик Вез Дневна Соба Спална Соба Ѕид Декор

DEN 271.84

Стока
Во продавницата

Спецификации. Погоден за украсување дом, спална соба, канцеларија, ресторан, бар, итн. Големи димензии значи појасни обрасци и повеќе подвижни детали. ●Голема Големина● Instarry се фокусира НА 5d дијамантско сликарство СО големи димензии.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи