.

.

New
БЕСПОРТБЛ Рејтинг Флипер Кошаркарски Резултат Чувар На Маса Топ Табла Пренослива 2-Цифрена Табла За Спортски Натпревар Секојдневна Употреба Надвор Надвор

БЕСПОРТБЛ Рејтинг Флипер Кошаркарски Резултат Чувар На Маса Топ Табла Пренослива 2-Цифрена Табла За Спортски Натпревар Секојдневна

DEN 240.16

Стока
Во продавницата

Светли обоени плочи соодветно се користат за снимање на бодување на две страни, јасни и интуитивни. Мазен и удобен за ракување, бројот отпечатен на плочи е јасен и лесен за читање. Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење. Погоден за разни видови спортски активности, како што се пинг-понг, бадминтон, кошарка, пливање, одбојка или други видови натпревари. Изработени од врвен материјал, фина изработка, мазни рабови, без штета на рацете. Описовие флипер на таблата со резултати се совршени за секој внатрешен/сув спорт. Резултат пинг-понг, кошарка, бејзбол и фудбалски натпревари со едноставен ФЛИП! Флиперот на таблата со резултати е лесен за поставување и уште полесен за употреба за да можете да се фокусирате на играње.Карактеристики-Материјал : пвц.Пакет Вклучувајќи 1 x Табла.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи