.

.

New
Х ХИАМИГОС Тркачка Долги Резервоари За Жени Растегливи Памучни Долни Кошули Без Ракави Спортски Кошули За Вежбање Во Теретана 3 Пакувања

Х ХИАМИГОС Тркачка Долги Резервоари За Жени Растегливи Памучни Долни Кошули Без Ракави Спортски Кошули За Вежбање Во Теретана

DEN 639.84

Стока
Во продавницата

①материјал 92% Памук, 8% Спандекс, го прави нашиот резервоар за тркачка врв што ја отстранува влагата, пријателски за кожата, лесен, дише и удобен, ве одржува ладни и без пот за време на секој тренинг. Ова се совршени долни кошули за слоевитост под јакна. ●дизајн●Класичен врат за лажичка и тркачка врата. €разноврсна овие резервоари можат да бидат спарени со што било. можете да изберете 1 големина нагоре ако имате поголема биста или ако сакате лабаво искуство со носење. Повлечете го затворањето. Совршен како спортска кошула или под долги џемпери или кошули со хеланки, овој врв може да ја одржува вашата силуета витка. Дополнителната долга должина е доволно долга за да се спари со хеланки, но може да се собере и малку за носење со шорцеви. Овие резервоари за жени се исто така совршен подарок за вашата сопруга, ќерка, внука, девојка на Роденден, Годишнина, Божиќ, Денот на Мајката, Нова година. €бои}Овие долни кошули за жени се достапни во различни бои за да одговараат на вашите омилени панталони. Тоа може да биде дневна облека како основен слој, или да биде спортски резервоар за вежбање, јога, трчање, џогирање. €разноврсна овие резервоари можат да бидат спарени со што било. Белата е грациозна, Црната е едноставна, Сивата е тивка, Розовата Црвена е претрупан, Морнарицата е мистериозна. Повлечете го затворањето. €бои}Овие долни кошули за жени се достапни во различни бои за да одговараат на вашите омилени панталони. Тоа може да биде дневна облека како основен слој, или да биде спортски резервоар за вежбање, јога, трчање, џогирање. ①материјал 92% Памук, 8% Спандекс, го прави нашиот резервоар за тркачка врв што ја отстранува влагата, пријателски за кожата, лесен, дише и удобен, ве одржува ладни и без пот за време на секој тренинг. ●големина}оваа дами екстра долга камизола е ОД XS ДО 5 XL. ●големина}оваа дами екстра долга камизола е ОД XS ДО 5 XL. Совршен за Теретана, Клуб, Забава, Плажа или Секојдневно Носење. 92% Памук, 8% Еластан. Дополнителната долга должина е доволно долга за да се спари со хеланки, но може да се собере и малку за носење со шорцеви. Машинско Перење. Машинско Перење. Совршен како спортска кошула или под долги џемпери или кошули со хеланки, овој врв може да ја одржува вашата силуета витка. ●дизајн●Класичен врат за лажичка и тркачка врата.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи