.

.

New
USMJQVZ Низок Профил Рамна Монтажа Тавански Вентилатор Светлосен комплет Модерен Акрилен Ресторан Тавански Вентилатор Со Далечински управувач За Детска Соба Дневна

USMJQVZ Низок Профил Рамна Монтажа Тавански Вентилатор Светлосен комплет Модерен Акрилен Ресторан Тавански Вентилатор Со Далечински

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

карактеристика : вентилаторите на Лустерот изгледаат стилски и едноставнолесната боја и брзината на ветерот може да се прилагодат СО далечински управувач LED изворот на светлина заштедува енергија и има долг работен век. Многу добро и практично.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи