.

.

New
Прекинувач на еж на еж за носење на куќиште за заштитени капаци за тавана со тврда обвивка, компатибилна со Nintendo Switch

Прекинувач на еж на еж за носење на куќиште за заштитени капаци за тавана со тврда обвивка, компатибилна со Nintendo Switch

DEN 383.84

Стока
Во продавницата

Најлонска површина + Ева школка + наредени со кадифе. Затворање на патент. Покриена најлон - добра цврстина, силен компресивен капацитет, голема јачина на влијание, голема отпорност на абење. Ева школка : водоотпорен, отпорен на прашина, отпорен на абење и силен. Нареден кадифе : Еластична полнета пената може ефикасно да ја заштити безбедноста на конзолата за игри во случај на пад. Голем капацитет. Содржи конзола за игри, oyојкон и картички за игри, слушалки, кабли за полнење и други додатоци за мали прекинувачи. 20 Размислено дизајнирани џебови со картички за игри за чување картички што не се лесни за губење. Се препорачува да се избрише чисто. Торбата за складирање е погодна за конзолата за игри со прекинувачи. Стилски и практичен. Опремена со удобна и рачка за лизгање за лесно носење. Дизајн со интересни обрасци и бои. Мора да ги имаат најважните патувања. Со овој безбеден заштитен случај, можете да го земете прекинувачот за да играте игри каде и да одите. Одличен случај за заштита на прекинувачот за квалитет, може да се смета како подарок за пријатели на игри. Исто така, имаме бесплатна шема или прилагодување на зборови, добредојде на консултација!. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи