.

.

New
Симпатична Бебешка Панда Со Држач За Бамбус Памук Контејнери За Бањи Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памучни Брисеви За Чување На Организа?

Симпатична Бебешка Панда Со Држач За Бамбус Памук Контејнери За Бањи Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

€●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашите канистри за бања се мерат : 4. Држач за памук синестур - симпатичен организатор на бања е суштински елемент за складирање на бања и суета, за да ги задоволи вашите потреби! - Спецификација - - - *ГОЛЕМИНА : Единечен Производ : 4,13 (Ж) х 2,75 (Г) ВО / 10,5 (Ч) х 7 (Г) СМ *МАТЕРИЈАЛ : Пластика *ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 Пакувања / 4 Пакувања - - - КАРАКТЕРИСТИКИ - - - - - ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Изработен од тенка и лесна пластика со мазни рабови, потрајни; изгледа како стакло, но нема да се скрши, побезбедно за употреба. Две пакувања за избор : 2 пакувања / 4 пакувања. Qéragion и ОРГАНИЗАЦИЈА : канистрите за бања се идеални за складирање и организирање мали предмети како што се памучни брисеви, памучни топчиња, памучни влошки, соли за капење, пенкала, клипови, лакови, гумени ленти, клипови за хартија, копчиња итн. за да ги одржувате комодата и работната површина уредни и уредни; исто така е многу погоден за чување мали предмети како што се штипки, пенкала итн. Qéragion и ОРГАНИЗАЦИЈА : канистрите за бања се идеални за складирање и организирање мали предмети како што се памучни брисеви, памучни топчиња, памучни влошки, соли за капење, пенкала, клипови, лакови, гумени ленти, клипови за хартија, копчиња итн. - Многу е погоден за бања, кујна, спална соба итн. €€100% ГАРАНЦИЈА за ЗАДОВОЛСТВО : ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите производи и услуги со најдобар квалитет, доколку имате какви било прашања или незадоволство од производите, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе ви обезбедиме Задоволителна Програма за решенија. Овозможувајќи Ви Лесно да најдете предмети и да ги одржувате чисти и хигиенски. Обезбедува доволно простор за складирање на мали суштински и одговара на вашиот стил на декор на домот, тој е идеална декорација на домот. - ШИРОКА АПЛИКАЦИЈА - - - - Совршена За држење и организирање мали предмети, Како што се : памучни брисеви, памучни топчиња, памучни влошки, забен конец, гумени ленти, соли за капење, ленти за коса и други мали потреби во животот. Проѕирен дизајн, јасно можете да ја видите внатрешноста. Две пакувања за избор : 2 пакувања / 4 пакувања.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи