.

.

New
Dorcev 8x6ft NFO -позадина вселенски брод летачки шума туѓа тема забава позадина НЛО инвазија Земји научна фантастика Авантура тема забава торта табела банер момче возра?

Dorcev 8x6ft NFO -позадина вселенски брод летачки шума туѓа тема забава позадина НЛО инвазија Земји научна фантастика Авантура

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Големина : 8x6ft/2. Тоа е скоро исто толку тенко како пипер хартија. Ако сакате прилагодена друга големина, можеме да ја направиме. Употреба : Совршено е за свадба, забава, новороденче, деца, миленичиња и мирно животно фотографирање, како и за видео продукција и дигитална фотографија. Големина : 8x6ft/2. Специјални совети : Ве молиме, разберете дека секој компјутерски екран е различен, затоа, боите може да варираат малку. Имате добар шопинг! Благодарам!. Нашето пакување е шок-изобилно, компресивно и водоотпорно. Завртете го цврсто со цилиндер за 3-4 дена, тогаш ќе биде OK2.Големина : 8x6ft/2. Тоа е доволно светлина, на Најмалку пет години брзина и светла во боја. Ако сакате прилагодена друга големина, можеме да ја направиме. Ако имате какви било потреби и прашања, ве молиме слободно да нè кажете, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор што е можно поскоро. Предметите ќе бидат испратени преклопени. Употреба : Совршено е за свадба, забава, новороденче, деца, фотографии за миленичиња и производи, како и за телевизија, видео продукција и дигитална фотографија. Висока резолуција, силна артикулација. Материјал : Винил винил, може да се преклопи, лесен за носење, лесна и преносна, издржлива. Ако имате какви било потреби и прашања, ве молиме слободно да нè кажете, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор што е можно поскоро. Willе го свиткаме внимателно, прво ќе ја ставиме во торба без прашина, а потоа ќе ја спакуваме во торба за меурчиња. Материјал : Винил винил, може да се преклопи, лесен за носење, лесна и преносна, издржлива. Висока резолуција, силна артикулација. Употреба : Совршено е за свадба, забава, новороденче, деца, миленичиња и мирно животно фотографирање, како и за видео продукција и дигитална фотографија. Совети : Ние секогаш го ставаме клиентот како Бог како наша цел. Клиенти со урне : Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас и јас ќе ви дадам најдобро помош.product материјал : оваа ставка со употреба на серија високо-технолошка опрема за дигитално производство внимателно изработени дигитални слики и печатење со инк-џет. Може да се свитка, лесно да се носи. Ако производот има набори, имаме три решенија. Исто така, може да направи позадина во соба, wallидна декорација. Пакет : Според правилото на поштата, должината на предметот не може да биде повеќе од 1,2 милиони. Нашите овие предмети исто така можат да ги користат за декорација на куќиште, можете да ги налепите на wallидот како позадина, добро оставете ја вашата соба да изгледа многу убаво и одлично. Нашето пакување е шок-изобилно, компресивно и водоотпорно. Сите слики се направени од вистински артикли, но бојата на нив можеби малку поразлична од сликите заради светлосни услови и сенка или осветленост на вашиот монитор. Дадовме се од себе за да дадеме опис на бојата на секој материјал. Willе го свиткаме внимателно, прво ќе ја ставиме во торба без прашина, а потоа ќе ја спакуваме во торба за меурчиња.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи