.

.

New
Анкус Држач за Тоалетна Хартија со Кутија За Влажно Ткиво Држач За Тоалетна Хартија Складирање На Кутија За Влажно Ткиво -

Анкус Држач за Тоалетна Хартија со Кутија За Влажно Ткиво Држач За Тоалетна Хартија Складирање На Кутија За Влажно Ткиво -

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Боја : Д. број На Модел : Кутии За Складирање И Канти. Решетка количина : Двојно. Материјал : Пластика. Карактеристика : Еколошки. Боја : Д. број На Модел : Кутии За Складирање И Канти. Решетка количина : Двојно. Материјал : Пластика. Карактеристика : Еколошки. Спецификација : Сосема Нов Материјал : СЕБС+КОМПЈУТЕР+ПС+АБС Боја : Како што покажува сликата, Големина : прибл.16 х 11 х 21см/6.30 "х 4.33" х 8.27 "16 х 16 х 27см/6.30 "х 6.30 " х 10.63" 18 х 14 х 13см/7.09" х 5.51" х 5.12 " секој има тоалетна ролна во стандардна големина. Носи погодност во нашиот секојдневен животможе да се монтира во ѕид, заштедува многу простор за вас, соодветна структура, сигурна врска, издржлив и лесен за инсталирање, модерен и стилски дизајн за секое одржување на бањата - може да се исчисти со мека влажна крпа. Не користете абразиви и детергентисодржина на снабдување : 1 х Држач За Хартија (друг додаток не е вклучен во пакувањето) Забелешка : поради различни серии на производство, деталите за производот може да бидат малку поинакви. Ако ви пречи разликата, ве молиме купете ја внимателно, дозволете грешка од 0,5-1см поради рачно мерење, бојата на објектот прикажана на фотографиите може да биде малку поинаква на мониторот на вашиот компјутер, бидејќи мониторите не се калибрирани исто.спецификации : Број На Модел : Кутии За Складирање И Количина На Решетка : Двојно Материјал : Пластика Карактеристика : Еко-Пријателски Капацитет : 21-40 парчиња бонбони Алпсстил : Европетехника : Лак : Квадратна Употреба : Санитарна Салфетка/Санитарна Подлога Спецификација : 21*14*8кмпроизвод : Организатор На Канцеларија.

Карактеристики на производот

21*14*8cm:
Product:
Office Organizer
Свеж

Поврзани производи