.

.

New
Кула На Друага Аниме Лаптоп Ракав Торба 15 Инчи Со Површина На Глувчето-Лаптоп Ракав Случај Аниме Компјутерска Торба Лаптоп Ракав

Кула На Друага Аниме Лаптоп Ракав Торба 15 Инчи Со Површина На Глувчето-Лаптоп Ракав Случај Аниме Компјутерска Торба Лаптоп

DEN 1230.40

Стока
Во продавницата

Купувајте со мир на умот, Нашите ракави Се Гарантирани Со Најдобар Квалитет! Уживајте или подарок далеку на некој посебен! Овој неверојатен ракав за лаптоп е издржлив и погоден за секојдневна употреба; Патување, Училиште, Канцеларија, Дом и секаде каде што патува вашиот уред. Двојно залепен надворешен слој од неопренови Со Полнење Од Полиестерска Пена Заштитете Го Вашиот Уред од Прашина и Нечистотија. Овој живописен Ракав За Лаптоп Нуди заштита од 360° на вашиот лаптоп и други уреди со стил! Внатрешни димензии : 15,6 x 0,79 x 11,6 инчи (L x W x H); Надворешни димензии : 15,6 x 0,79 x 11,6 инчи (L x w x H). Направено со водоотпорен материјал, патент со горниот отвор непречено се лизга и овозможува удобен пристап до вашиот уред. Тенок и лесен, не го зголемува вашиот уред и лесно може да се лизне во вашата актовка, ранец или друга торба. Мека постава отпорна на удари-супер мека антистатичка, може ефикасно да го апсорбира ударот и да ја намали штетата предизвикана од случајни судири и гребнатини. Се-во-едно! Користете го задниот дел од вашиот нов ракав за лаптоп како ефикасна подлога за глувци во движење; Во Кафуле, библиотека, дом или канцеларија. Купувајте со мир на умот, Нашите ракави Се Гарантирани Со Најдобар Квалитет! Уживајте или подарок далеку на некој посебен! Овој неверојатен ракав за лаптоп е издржлив и погоден за секојдневна употреба; Патување, Училиште, Канцеларија, Дом и секаде каде што патува вашиот уред. Двојно залепен надворешен слој од неопренови Со Полнење Од Полиестерска Пена Заштитете Го Вашиот Уред од Прашина и Нечистотија. Овој живописен Ракав За Лаптоп Нуди заштита од 360° на вашиот лаптоп и други уреди со стил! Внатрешни димензии : 15,6 x 0,79 x 11,6 инчи (L x W x H); Надворешни димензии : 15,6 x 0,79 x 11,6 инчи (L x w x H). Направено со водоотпорен материјал, патент со горниот отвор непречено се лизга и овозможува удобен пристап до вашиот уред. Тенок и лесен, не го зголемува вашиот уред и лесно може да се лизне во вашата актовка, ранец или друга торба. Мека постава отпорна на удари-супер мека антистатичка, може ефикасно да го апсорбира ударот и да ја намали штетата предизвикана од случајни судири и гребнатини. Се-во-едно! Користете го задниот дел од вашиот нов ракав за лаптоп како ефикасна подлога за глувци во движење; Во Кафуле, библиотека, дом или канцеларија.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи